Wiejski stół

stół wiejski na weselu

Wiejski stół

Wiejski stół od wielu lat niezmiennie pojawia się na polskich weselach. Popularność tej atrakcji wynika z tego że, wiele osób nie wyobraża sobie bez niego zabawy weselnej.

Wiejski stół kojarzy się z tradycją, jest oblegany przez gości, którzy są amatorami wędlin, kiełbas, ogórków kiszonych i smalcu. Jest tym, co tradycyjnie było na weselnych stołach jeszcze wiele lat temu.

Nowoczesny stół wiejski na wesele

Stół wiejski proponuje to samo, ale podane w nieco bardziej nowoczesny sposób.  Poza funkcją bufetu będzie też pełnił funkcję dekoracyjną. Może on przybierać różne formy, jednak najczęściej jest pełen przysmaków i zakąsek, które świetnie sprawdzą się podczas wesela.

Tradycyjne wyroby na wiejski stół

Wyprodukujemy specjalnie na Państwa zamówienie wyroby na wiejski stół. Goście będą się częstować wykwintnymi pasztetami, salcesonami czy autorskimi kiełbasami. Nie zabraknie również pysznych szynek, boczków a także wyrobów z dziczyzny. Dziczyzna cieszy się coraz większą popularnością, jest zdrowa i wolna od antybiotyków czy hormonów, teraz dzięki naszej ofercie możecie ją mieć na swojej uroczystości.

Swojskie wyroby mięsne na stół wiejski

W naszej bogatej ofercie znajdziecie doskonałe produkty z najwyższej jakości surowców, zawsze świeże, z dodatkiem naturalnych przypraw. Zestaw nie tylko urozmaici najważniejszą w życiu uroczystość, ale zaspokoi też podniebienia najbardziej wymagających gości.

Każdy nasz wyrób jest starannie zapakowany do wysyłki i przygotowany specjalnie pod Państwa zamówienie. Jeśli więc rozważacie zamówienie wiejskiego stołu na Wasze wesele, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wszystko wedle waszego zamówienia lub zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie.

Stół wiejski
stół wiejski na wesele
wiejski stół wesele
Nowoczesny stół wiejski

Nowoczesny stół wiejski na wesele i nie tylko

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Każda para młoda dokłada wszelkich starań, by ten dzień był jak najbardziej doskonały, a każdy jego detal zazwyczaj dopięty jest na ostatni guzik. Jednym z elementów weselnych przyjęć jest podanie gościom najlepszego jedzenia.

Czytaj więcej…

Coraz częściej odchodzi się od zarzucania stołów weselnych jedzeniem na rzecz szwedzkich stołów. dzięki czemu każdy z uczestników imprezy może uraczyć się tym, co dla niego najpyszniejsze i najlepsze.

Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki szerokiej ofercie różnego rodzaju wyrobów mięsnych naszego sklepu. Zapewni to niezapomniane kulinarne wspomnienia gościom i zaspokoi pragnienie organizatorów wesela, by zaserwować swoim najbliższym to, co najlepsze.

Wiejski stół – połączenie tradycji z nowoczesnością

Nawet najbardziej nowocześnie zorganizowane wesela czy inne imprezy, które organizujemy dla swoich najbliższych członków rodzin i przyjaciół, powinny być choć odrobinę tradycyjne.

Nasza firma skłania się ku tej filozofii, dlatego jesteśmy producentem najwyższej jakości wędlin i innych wyrobów mięsnych. Stawiamy na jakość produktów, zachowanie ich świeżości, dobrego smaku, ale i atrakcyjnego wyglądu. Nasze wiejskie stoły to połączenie tradycyjnych procesów produkcji wędlin i nowoczesnego wyglądu, który może stanowić formę dekoracyjną weselnych przestrzeni.

Tradycyjne wyroby na wiejski stół.

W zależności od zapotrzebowania i gustów pary młodej jesteśmy gotowi wyprodukować zindywidualizowany zestaw mięs i wędlin, które zagoszczą na  wiejskim stole.

Każdy uczestnik imprezy będzie mógł wybrać preferowany przez siebie produkt najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się pyszne pasztety, salcesony czy kiełbasy, które są efektem naszych autorskich pomysłów i receptur. Dodatkowo serwujemy też szynki, boczki i wyroby z dziczyzny.

Kiełbasa z dzika czy jelenia jest wolna od antybiotyków, hormonów i tego, co niezdrowe. Tego typu mięsa rzadko pojawiają się na polskich stołach, więc będą one urozmaiceniem i atrakcją dla naszych gości.

 Dziczyzna na wiejskim stole.

Tworząc ofertę naszego sklepu stawiamy na oryginalność. Często weselni goście po raz pierwszy w życiu mają do czynienia z dziczyzną. To niezwykle zdrowe mięso, zawierające minimalne ilości tłuszczu i pozbawione sztucznych ulepszaczy smaku.

Jego dodatkowym atutem jest to, że powstaje ono z mięsa zwierząt łownych, żyjących na wolności w polskich kniejach. Żywią się one tylko naturalnym pokarmem, co wpływa na wysoką jakość mięsa i w efekcie jego doskonały smak.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kiełbasy, wyroby mięsne, czy mięso z dzika i jelenia. Odpowiednio dobrane przyprawy i zioła powodują, że wyroby te mają niespotykany smak i zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Wiejski stół – różnorodność wyboru.

Doskonale rozumiemy, że aby zaspokoić różne gusta gości weselnych, trzeba precyzyjnie i uważnie przygotować zestawy, które znajdą się na wiejskim stole. Stąd różnorodność wyboru różnych rodzajów mięs i wędlin, które mamy w naszej ofercie.

Znajdziecie w niej Państwo wędzonki, kiełbasy, pasztety, wyroby mięsne, wspomnianą wcześniej dziczyznę i zestawy wędlin. Warto też zastanowić się nad zamówieniem zestawów grillowych, które cieszą się wielkim powodzeniem.

Zorganizowanie grilla podczas wesela może stać się jego atrakcją, miejscem spotkań i rozmów naszych gości. Takie punkty grillowe zapewniają nie tylko dobre, ciepłe przekąski, ale też są okazją do tworzenia wspomnień i zacieśniania relacji.

Wędzonki domowe – rarytas na wiejskim stole.

Prawdziwy wiejski stół nie może być pozbawiony produktów wędzonych zgodnie ze staropolskimi zwyczajami. Tworzymy je ze starannie wyselekcjonowanych kawałków mięsa, co zapewnia ich trwały aromat i niezapomniany smak.

Na każdym wiejskim stole powinny znaleźć się swojskie balerony, boczek staropolski, pastrami wołowe, polędwica i szynka z dzika lub jelenia, wieprzowa polędwica wiejska domowa. Każdy z tych rodzajów mięs jest wędzony w odpowiedni dla niego sposób, na zimno lub gorąco, w dymie z drewna olchowego.

Takie drewno zapewnia nie tylko piękny jasnobrązowy kolor produktów, ale pozwala na zachowanie doskonałego smaku i podkręcenie jego aromatu.

Pyszne przekąski – kiełbasy

Na tradycyjnym weselnym stole kiełbasa rzadko gości. Warto to jednak zmienić i docenić jej walory smakowe. Nasze kiełbasy składają się z wysokiej jakości mięsa, nie zawierają sztucznych wypełniaczy i ulepszaczy smaku. Produkujemy kiełbasy podsuszane, wędzone i parzone.

W zależności od Państwa upodobań, oferujemy produkty kiełbasiane wieprzowe, z sarny, jelenia lub dzika. Zapewniamy najlepszą ich jakość, ponieważ cały proces produkcyjny odbywa się pod naszą kontrolą, zgodnie z tradycyjnymi recepturami oraz ze starannie dobranego mięsa.

Naszym atutem jest pasja i to, że przez wiele lat istnienia naszej firmy dopracowaliśmy wszelkie receptury, procesy produkcji i osiąganie najlepszych smaków i aromatów.

Tradycyjny pasztet domowy – strzał w dziesiątkę.

Oprócz wędzonek, kiełbas, dziczyzny można też pomyśleć o przepysznych pasztetach, które w połączeniu ze świeżym, chrupiącym chlebem, na pewno okaże się weselnym strzałem w dziesiątkę.

W naszej ofercie posiadamy różne wersje pasztetów, nawet z dziczyzny, które przez niektórych naszych klientów uznawane są za prawdziwy rarytas. W ogólnodostępnych sklepach czy marketach spotkać można pasztety niskiej jakości, pozbawione dobrego smaku, zapachu czy przypraw. Dlatego wielu naszych klientów jest zaskoczonych, że tego typu wyroby mogą smakować i cieszyć nasze podniebienia.

Zagroda Szlędaki – zrealizujemy Twoje życzenia.

Siedziba naszej firmy znajduje się na Mazowszu, jednak naszą ofertę kierujemy do nawet najbardziej wymagających klientów z obszaru całego kraju. Prężnie działający mięsny sklep internetowy zrealizuje Państwa życzenia, dostosujemy się do Waszych wymagań.

Wszelkiego rodzaju produkty mięsne wysyłamy na wskazany adres, pakujemy nie tylko praktycznie, zgodnie z normami, ale i estetycznie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wiejskie stoły były nie tylko efektowne wizualnie, ale również by zaspokoić potrzeby dobrego smaku.