Wiejski stół

stół wiejski na weselu

Wiejski stół

Wiejski stół od wielu lat niezmiennie pojawia się na polskich weselach. Popularność tej atrakcji wynika z tego że, wiele osób nie wyobraża sobie bez niego zabawy weselnej.

Wiejski stół kojarzy się z tradycją, jest oblegany przez gości, którzy są amatorami wędlin, kiełbas, ogórków kiszonych i smalcu. Jest tym, co tradycyjnie było na weselnych stołach jeszcze wiele lat temu.

Nowoczesny stół wiejski na wesele

Stół wiejski proponuje to samo, ale podane w nieco bardziej nowoczesny sposób.  Poza funkcją bufetu będzie też pełnił funkcję dekoracyjną. Może on przybierać różne formy, jednak najczęściej jest pełen przysmaków i zakąsek, które świetnie sprawdzą się podczas wesela.

Tradycyjne wyroby na wiejski stół

Wyprodukujemy specjalnie na Państwa zamówienie wyroby na wiejski stół. Goście będą się częstować wykwintnymi pasztetami, salcesonami czy autorskimi kiełbasami. Nie zabraknie również pysznych szynek, boczków a także wyrobów z dziczyzny. Dziczyzna cieszy się coraz większą popularnością, jest zdrowa i wolna od antybiotyków czy hormonów, teraz dzięki naszej ofercie możecie ją mieć na swojej uroczystości.

Swojskie wyroby mięsne na stół wiejski

W naszej bogatej ofercie znajdziecie doskonałe produkty z najwyższej jakości surowców, zawsze świeże, z dodatkiem naturalnych przypraw. Zestaw nie tylko urozmaici najważniejszą w życiu uroczystość, ale zaspokoi też podniebienia najbardziej wymagających gości.

Każdy nasz wyrób jest starannie zapakowany do wysyłki i przygotowany specjalnie pod Państwa zamówienie. Jeśli więc rozważacie zamówienie wiejskiego stołu na Wasze wesele, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wszystko wedle waszego zamówienia lub zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie.

Stół wiejski
stół wiejski na wesele
wiejski stół wesele
Nowoczesny stół wiejski