Swojskie wędliny z domowej masarni

Swojskie wędliny z domowej masarni

Marzycie o prawdziwie smacznych, swojskich wędlinach, produkowanych według staropolskich metod i z uwzględnieniem tego co w naturze najlepsze i najcenniejsze? Mięso w popularnych marketach przestało Wam smakować, bądź chcielibyście znaleźć coś nowego, zupełnie innego i zachwycającego?

Gdzie kupić prawdziwie domowe wędliny? Sklep ich nie oferuje

W obecnych czasach, dostęp do wielu ekskluzywnych produktów jest na wyciągnięcie ręki. I nie, nie mamy na myśli dłoni sięgającej na półkę w popularnym dyskoncie. Tu rzadko trafiają się perełki – zdrowe, z krótkim składem, smaczne i świeże. Zazwyczaj są kompromisy między tymi składowymi.

Tymczasem wystarczy kilka kliknięć myszką i towary jakości premium – swojskie wędliny, wędliny z dziczyzny, zestawy mięs na grilla, etc., dostarczone zostaną Wam w zaledwie „chwilę” To dla Was przygotowaliśmy doskonale działający sklep internetowy, abyście już zawsze mogli się cieszyć najpyszniejszymi mięsnymi wyrobami czy miodami z pasieki.

Wasze zamówienie przyjedzie w krótkim czasie, a przy tym pakunek będzie wyposażony we wkłady chłodzące, gwarantujące najlepszą temperaturę do transportowania dla wędlin i mięs.

swojskie wędliny domowe

Najlepsze swojskie, domowe wędliny

Polskie wędliny znajdują uznanie na całym świecie, dzięki swoim niepowtarzalnym smakom.

My – zagroda Szlędaki – podnosimy tę poprzeczkę. Kultywujemy tradycję wyrabiania wędlin i mięs, według starych, sprawdzonych metod. Używamy jedynie najwyższej jakości mięsa (dziczyzna i hodowlane) i autorskich mieszanek naturalnych przypraw (zero polepszaczy).

Każde zwierzę z którego pozyskujemy mięso, jest karmione przez nas ekologicznymi paszami (bez antybiotyków i hormonów). Nasze mięsa sami wędzimy drewnem olchowym w wędzarniach z drewna liściastego. Nie stosujemy konserwantów i wzmacniaczy smaku. Wierzymy że nasze doświadczenie i uczucie jakie wkładamy w pracę, nadają wyrobom najwspanialszy smak. Opinie i zadowolenie Was – naszych klientów, jedynie nas w tym utwierdzają.

najwyższej jakości domowe wędliny

Wędliny z dziczyzny

Jesteśmy dumni, że w asortymencie naszego sklepu z wędlinami, znalazło się również miejsce na wyroby z absolutnie najszlachetniejszego mięsa – dziczyzny. Zwierzęta żyjące w lesie dzięki zróżnicowanej diecie i aktywnemu trybowi życia, dostarczają sobie najcenniejszych składników (w niemałych ilościach). Dziczyzna zawiera aż cztery razy więcej witamin i składników odżywczych niż inne, bardziej pospolite mięsa.

Możecie znaleźć u nas prawdziwe przysmaki z wykorzystaniem tego mięsiwa.

wędliny z dziczyzny

Dlaczego my?

Jako Zagroda Szlędaki oferujemy najlepsze rozwiązania i najdoskonalszy smak! Wyróżniamy się metodami pracy, składnikami i tym jak indywidualnie podchodzimy do każdego produktu. To wszystko składa się na wędliny i mięsa w jakości premium, które z dumą sprzedajemy.

Każdy z naszych wyrobów możecie zamówić z dostawą do domu. Docieramy w każdy zakątek Polski. Pilnujemy, żeby dotarły bezpiecznie, ze specjalną wkładką chłodzącą, która zadba o temperaturę na czas transportu. Najlepsze domowe wędliny i dziczyznę, znajdziecie tylko u nas!

Zapraszamy do zakupów na stronie oraz do odwiedzin naszej zagrody, gdzie możecie liczyć na dużo atrakcji, a także przekonać się jak działamy oraz jak dużo serca i pasji wkładamy w nasze wyroby.