Posiadamy wolne boksy angielskie.
Kameralna przydomowa stajnia znajdująca się w samym środku dawnej Puszczy Sulejowskiej.
Idealne miejsce dla ludzi ceniących jazdę w terenie, wszędzie otaczają nas piękne lasy i idealne do jazdy piaszczyste drogi. Spokój znajdą tu tez konie na emeryturze.
Dojazd od Warszawy zajmuje 30 min nową trasa A2 lub S8.
Do dyspozycji trawiaste padoki. Istnieje tez możliwość przyjęcia koni w chowie bezstajennym.
Lokalizacja: wieś Szlędaki powiat Wołomiński.
Ceny od 700 zł.
Na wszelkie pytania odpowiem pod nr. 603-839-946
Pensjonat dla koni Warszawa i okolice
Pensjonat dla koni Warszawa
Wynajem boksu dla konia

Pensjonat dla koni Warszawa i okolice, Wynajem boksu dla konia

30 minut drogi od Warszawy, znajdziecie wieś Szlędaki. To w niej znajduje się nasza zagroda. Znajdziecie tu nie tylko znakomite, swojskie wędliny (które sami wyrabiamy), ale także padoki i zagrodę. Zajmujemy się bowiem (także) prowadzeniem wynajmu boksów dla koni z okolic Warszawy. Kameralna, przydomowa stajnia, umiejscowiona jest w samym sercu dawnej Puszczy Sulejowskiej. Na wynajem posiadamy boksy angielskie (z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz). Proponujemy też chów bezstajenny.

U nas każde końskie stworzenie – nawet te na emeryturze – znajdzie zasłużony odpoczynek i wspaniałe warunki do życia.

Potrzebny pensjonat dla koni z Warszawy? Zapraszamy do naszych boksów dla koni

Umiejscowienie zagrody wyjątkowo sprzyja Wam – klientom ceniącym sobie jazdę w terenie. Z każdej strony otaczają nas piaszczyste drogi i piękne, gęste lasy. Do dyspozycji macie również trawiaste padoki. Każdy koń znajdzie tu miejsce do „wybiegania”. Dojazd z Warszawy do Szlędaków zajmuje jedynie pół godziny (nowymi trasami A2 bądź S8).

Wychodząc naprzeciw waszym potrzebom informujemy, że we współpracy z przyjaciółmi z branży, organizować będziemy turnusy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Rozpoczynamy je już od 28 czerwca.

W programie znajdzie się:

  • codzienna jazda konna,
  • zajęcia teoretyczne i praktyczne (np. uczące pociechy o anatomii, zachowaniach koni),
  • zajęcia z woltyżerki,
  • czy warsztaty z pielęgnacji zwierząt.

A to tylko niektóre z długiej listy atrakcji! Jest to wspaniała alternatywa dla spędzania wakacji w mieście i doskonała okazja by pooddychać świeżym, powietrzem. Przy okazji poznać życie na wsi i nauczyć się wielu nowych rzeczy.

Znakomita jakość usług w naszym pensjonacie dla koni w okolicach Warszawy

Koszty utrzymania konia przez stajnię są bardzo różne. Wszystko zależy od wyboru opcji. Obejmują one między innymi:

  • boks z wymienną ściółką,
  • pokarm (w zależności od potrzeb konia),
  • pokrycie opłaty za samo zajęcie powierzchni,
  • pokrycie opłat za eksploatację prądu i wody
  • wynagrodzenie dla stajennych za opiekę nad zwierzętami, karmienie oraz sprzątanie boksów.

Najdroższe stajnie znajdują się w naszym województwie. Wynajem boksów w mazowieckim to luksus na który stać niewielu. W ekskluzywnych pensjonatach dla koni w okolicach Warszawy, cena miesięczna może sięgać nawet 4 tysięcy złotych. Nasza zagroda oferuje doskonałą jakość usług i pełne zaangażowanie w opiekę w bardzo atrakcyjnych kwotach, zaczynających się już od zaledwie 700 złotych! Wszelkie usługi dodatkowe możemy ustalić telefonicznie, pod numerem 603-839-946.

Rodzinna zagroda z historią sięgającą pokoleń

Jako rodzinna firma, od lat dbamy o doskonałą jakość naszych produktów i usług, co znajduje swoje odzwierciedlenie w opiniach zadowolonych klientów. Działamy na kilku płaszczyznach, na każdej z nich dając od siebie to co najlepsze. Praktycznie bezpośredni kontakt z naturą, czy to przez wspaniałe wędliny i mięsa (które marynujemy, wędzimy, wytwarzamy), czy przez kompleksową opiekę nad zwierzętami w pensjonacie. Powierzając nam pieczę nad swoimi końmi, dostajecie gwarancję, że zwierzę jest w najlepszych rękach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową bądź telefonicznie, a także do odwiedzania naszych mediów społecznościowych, gdzie publikujemy fotorelacje z wydarzeń w naszej zagrodzie!